• Qoltec Patchcord światłowodowy SC/UPC - ST/UPC | Multimode | 50/125 | OM2 | Duplex | 5m

Symbol: 54066

Patchcord optyczny wielomodowy Złącza: SC/UPC - ST/UPC Standard: OM2 Średnica kabla: 3.0 mm Długość kabla: 5 m

20.61
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 15.99
Kurier GLS 18
Kurier GLS pobranie 25
Dostępność Średnia dostępność
EAN 5901878540665

Opis produktu


Patchcord światłowodowy znajduje zastosowanie w sieciach takich jak LAN, WAN, CCTV oraz telefonicznych, np. w biurze, domu lub przemyśle. Okablowanie światłowodowe cechuje się odpornością na zakłócenia i przesłuchy elektromagnetyczne, niezawodnością, bezpieczeństwem pracy z racji braku iskrzenia oraz napięcia, a także dużą pojemnością informacyjną każdego poszczególnego włókna. Pod uwagę należy również wziąć fakt, że patchcord światłowodowy umożliwia przesyłanie sygnałów na duże odległości z powodu małych strat we włóknie światłowodowym, utrudnia podsłuch przesyłania danych, a także generuje niskie i wciąż obniżające się koszty.

Schemat patchcorda


1. Kabel światłowodowy: konstrukcja ścisłej tuby ze standardem OM2 z włóknem aramidowym jako wzmocnieniem, które cechuje się wysoką wytrzymałością, elastycznością, absorpcją energii, odpornością termiczną oraz lekkością, a także 3.0 mm zewnętrzna niepalna powłoka kabla (LSZH), która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów. 2. Zakończenie: złącza SC/UPC - ST/UPC.

Zaufanie potwierdzone gwarancją


Zależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania. Oferowane przez nas kable światłowodowe objęte są 24 miesięczną gwarancją obowiązującą od dnia zakupu.

Specyfikacja
Producent Qoltec
Rodzaj patchcorda Wielomodowy
Typ włókna 50/125
Standard włókna OM2
Rodzaj złączy SC/UPC - ST/UPC
Powłoka LSZH
Średnica kabla 3.0 mm
Średnica rdzenia włókna 50 µm
Średnica płaszcza włókna 125 µm
Typ transmisji światłowodowej Duplex
Tłumienność <0.3 dB</td>
Straty odbiciowe 35 - 39 dB
Element wzmacniający Włókno aramidowe
Kolor Pomarańczowy
Długość kabla 5 m
Informacje dodatkowe Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych. LSZH - zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów. Produkt indywidualnie testowany.
Opakowanie Polybag
Głębokość / Długość opakowania [mm] 210
Szerokość opakowania [mm] 15
Wysokość opakowania [mm] 255
Waga netto [kg] 0.0800
Waga brutto [kg] 0.0850
Gwarancja 24 miesiące
Producent Qoltec
Rodzaj złączy SC/UPC - ST/UPC
Rodzaj patchcorda Wielomodowy
Typ transmisji światłowodowej Duplex
Standard włókna OM2
Typ włókna 50/125
Średnica płaszcza włókna 125 µm
Powłoka LSZH
Średnica kabla 3.0 mm
Tłumienność <0.3 dB
Straty odbiciowe 35 - 39 dB
Element wzmacniający Włókno aramidowe
Średnica rdzenia włókna 50 µm
Długość kabla 5 m
Kolor Pomarańczowy
Informacje dodatkowe Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych. LSZH - zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów. Produkt indywidualnie testowany.
Opakowanie Polybag
Gwarancja 24 miesiące
Szerokość opakowania [mm] 15
Głębokość / Długość opakowania [mm] 210
Wysokość opakowania [mm] 255
Waga netto [kg] 0.0800
Waga brutto [kg] 0.0850
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.