• Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC - SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 25m

Symbol: 54336

Patchcord optyczny jednomodowy Złącza: LC/UPC - SC/APC Standard: G652D Średnica kabla: 3.0 mm Długość kabla: 25 m

20.12
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 15.99
Kurier GLS 18
Kurier GLS pobranie 25
Dostępność Średnia dostępność
EAN 5901878543369

Patchcord światłowodowy


Patchcord światłowodowy znajduje zastosowanie w sieciach takich jak LAN, WAN, CCTV oraz telefonicznych, np. w biurze, domu lub przemyśle. Okablowanie światłowodowe cechuje się odpornością na zakłócenia i przesłuchy elektromagnetyczne, niezawodnością, bezpieczeństwem pracy z racji braku iskrzenia oraz napięcia, a także dużą pojemnością informacyjną każdego poszczególnego włókna. Pod uwagę należy również wziąć fakt, że patchcord światłowodowy umożliwia przesyłanie sygnałów na duże odległości z powodu małych strat we włóknie światłowodowym, utrudnia podsłuch przesyłania danych, a także generuje niskie i wciąż obniżające się koszty.

Zaufanie potwierdzone gwarancją


Zależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania. Oferowane przez nas kable światłowodowe objęte są 24 miesięczną gwarancją obowiązującą od dnia zakupu.

Specyfikacja
Producent Qoltec
Rodzaj patchcorda Jednomodowy
Typ włókna 9/125
Standard włókna G652D
Rodzaj złączy LC/UPC - SC/APC
Powłoka LSZH
Średnica kabla 3.0 mm
Średnica płaszcza włókna 125 µm
Średnica pola modu 9 µm
Typ transmisji światłowodowej Simplex
Kolor Żółty
Długość kabla 25 m
Informacje dodatkowe Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych. LSZH - zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów. Produkt indywidualnie testowany.
Opakowanie Polybag
Głębokość / Długość opakowania [mm] 215
Szerokość opakowania [mm] 215
Wysokość opakowania [mm] 10
Waga netto [kg] 0.1510
Waga brutto [kg] 0.1610
Gwarancja 24 miesiące
Producent Qoltec
Rodzaj złączy LC/UPC - SC/APC
Rodzaj patchcorda Jednomodowy
Typ transmisji światłowodowej Simplex
Standard włókna G652D
Typ włókna 9/125
Średnica pola modu 9 µm
Średnica płaszcza włókna 125 µm
Powłoka LSZH
Średnica kabla 3.0 mm
Długość kabla 25 m
Kolor Żółty
Informacje dodatkowe Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych. LSZH - zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów. Produkt indywidualnie testowany.
Opakowanie Polybag
Gwarancja 24 miesiące
Szerokość opakowania [mm] 215
Głębokość / Długość opakowania [mm] 215
Wysokość opakowania [mm] 10
Waga netto [kg] 0.1510
Waga brutto [kg] 0.1610
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.