• Qoltec 12 x Pigtail światłowodowy SC/APC | Singlemode | G657A2 | 2m

Symbol: 54362

Zestaw 12 pigtaili optycznych jednomodowych Złącza: SC/APC Standard: G657A2 Długość kabla: 2 m

60.77
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 2.99
Paczkomaty InPost 2.99
Kurier GLS 15
Dostępność Duża dostępność
EAN 5901878543628

Opis produktu


Pigtail światłowodowy marki Qoltec przeznaczony jest do przyłączania w przełącznicach kabli dystrybucyjnych. Pigtail cechuje się łatwym sposobem instalacji, obsługą szybkiej sieci transmisji światłowodowej, powtarzalnością pomiarów oraz niską tłumiennością. Wykonany z tworzywa pozwalającego na pracę w szerokim zakresie temperatur.

Zaufanie potwierdzone gwarancją


Zależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania. Każde z oferowanych przez nas Pigtaile światłowodowe objęte są 24 miesięczną gwarancją obowiązującą od dnia zakupu.

Specyfikacja
Wysokość opakowania 25 mm
Szerokość opakowania 180 mm
Głębokość / Długość opakowania 223 mm
Producent Qoltec
Rodzaj złączy SC/APC
Rodzaj pigtaila Jednomodowy
Standard włókna G657A2
Długość kabla 2 m
Kolor Żółty, Zielony
Informacje dodatkowe Łatwa instalacja i obsługa szybkiej sieci transmisji światłowodowej.
Opakowanie Blister
Waga brutto 0,1180 kg
Waga netto 0,0680 kg
Gwarancja 24 miesiące
Producent Qoltec
Rodzaj złączy SC/APC
Standard włókna G657A2
Rodzaj pigtaila Jednomodowy
Długość kabla 2 m
Kolor Żółty, Zielony
Informacje dodatkowe Łatwa instalacja i obsługa szybkiej sieci transmisji światłowodowej.
Opakowanie Blister
Waga netto 0,0680 kg
Waga brutto 0,1180 kg
Gwarancja 24 miesiące
Wysokość opakowania 25 mm
Szerokość opakowania 180 mm
Głębokość / Długość opakowania 223 mm
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.