• Qoltec 12 x Pigtail światłowodowy LC/APC | Singlemode | G652D | 2m

Symbol: 54357

Zestaw 12 pigtaili optycznych jednomodowych Złącza: LC/APC Standard: G652D Długość kabla: 2 m

33.03
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 7.9
Paczkomaty InPost 7.9
Kurier GLS 15
Dostępność Duża dostępność
EAN 5901878543574

Opis produktu


Pigtail światłowodowy marki Qoltec przeznaczony jest do przyłączania w przełącznicach kabli dystrybucyjnych. Pigtail cechuje się łatwym sposobem instalacji, obsługą szybkiej sieci transmisji światłowodowej, powtarzalnością pomiarów oraz niską tłumiennością. Wykonany z tworzywa pozwalającego na pracę w szerokim zakresie temperatur.

Zaufanie potwierdzone gwarancją


Zależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania. Oferowane przez nas kable światłowodowe objęte są 24 miesięczną gwarancją obowiązującą od dnia zakupu.


Zaufanie potwierdzone gwarancją


Zależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania. Każde z oferowanych przez nas Pigtaile światłowodowe objęte są 24 miesięczną gwarancją obowiązującą od dnia zakupu.

Specyfikacja
Producent Qoltec
Rodzaj złączy LC/APC
Rodzaj pigtaila Jednomodowy
Standard włókna G652D
Długość kabla 2 m
Kolor Żółty, Zielony
Informacje dodatkowe Łatwa instalacja i obsługa szybkiej sieci transmisji światłowodowej.
Opakowanie Blister
Waga brutto 0,0970 kg
Waga netto 0,0470 kg
Gwarancja 24 miesiące
Producent Qoltec
Rodzaj złączy LC/APC
Standard włókna G652D
Rodzaj pigtaila Jednomodowy
Długość kabla 2 m
Kolor Żółty, Zielony
Informacje dodatkowe Łatwa instalacja i obsługa szybkiej sieci transmisji światłowodowej.
Opakowanie Blister
Waga netto 0,0470 kg
Waga brutto 0,0970 kg
Gwarancja 24 miesiące
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.