• Qoltec Złącze światłowodowe FC/APC | Singlemode | 3.0mm | Zestaw montażowy | 200szt.

Symbol: 54454

Złącze światłowodowe przeznaczone do łączenia światłowodów. Złącza: FC/APC Typ włókna: Jednomodowy

524.12
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Kurier GLS 0
Paczkomaty InPost 0
Dostępność Mało
EAN 5901878544540

złącze światłowodowe


Złącze światłowodowe przeznaczone jest do łączenia światłowodów. Umożliwiają przełączanie oraz łączenie linii optycznych. Dzięki najwyższej jakości złączy optycznych zapewnione jest jak najmniejsze tłumienie. Każde złącze różni się od siebie, w zależności od rodzaju włókna światłowodowego oraz wielkości i metody polerowania ferruli. Ferrula to rurka, która jest wykonana ze spieku ceramicznego i stanowi ona osłonę oraz prowadnicę dla włókna optycznego w złączu.

Złącza FC/APC


Zostały zaprojektowane do aplikacji telekomunikacyjnych, gdzie wymagane jest równomierne połączenie, jest to możliwe dzięki zastosowaniu gwintowanego korpusu. Wkręcany sposób łączenia dwóch wtyków typu FC daje bardzo stabilne połączenie, które pod wpływem dotyku lub przenoszenia nie traci swoich parametrów. Wykorzystywane do transmisji jednomodowej i wielomodowej. Złącze APC posiada spolerowane czoło ferruli pod kątem 8 stopni, dzięki czemu zjawisko reflektancji zachodzące przy przejściu światła przez granicę ośrodków, ma znacznie mniejszy wpływ na tłumienie złącza.

Zaufanie potwierdzone gwarancją


Zależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania. Każdy z oferowanych przez nas zestaw złączy światłowodowowych objęty jest 24 miesięczną gwarancją obowiązującą od dnia zakupu.
Specyfikacja
Producent Qoltec
Zawartość opakowania Kompletny zestaw do montażu złącza FC/APC - 200szt
Wymiary opakowania 200 x 300 mm
Rodzaj złączy FC/APC
Typ włókna Jednomodowy
Zastosowanie Telekomunikacja, przemysł, sieci miejskie rozległe i lokalne, pasywne sieci światłowodowe, telewizja kablowa.
Średnica kabla 3.0 mm
Opakowanie Polybag
Waga netto 1,0730 kg
Waga brutto 1,0740 kg
Gwarancja 24 miesiące
Producent Qoltec
Zastosowanie Telekomunikacja, przemysł, sieci miejskie rozległe i lokalne, pasywne sieci światłowodowe, telewizja kablowa.
Rodzaj złączy FC/APC
Typ włókna Jednomodowy
Średnica kabla 3.0 mm
Zawartość opakowania Kompletny zestaw do montażu złącza FC/APC - 200szt
Wymiary opakowania 200 x 300 mm
Opakowanie Polybag
Waga netto 1,0730 kg
Waga brutto 1,0740 kg
Gwarancja 24 miesiące
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.