• Qoltec Splitter 1x16 | SC/APC - SC/APC | G.657A | Singlemode | 0.9 mm

Symbol: 54208

Splittery optyczne umożliwiją podział mocy optycznej sygnalu wejściowego pomiędzy wyjściowe porty splittera. Typ: 1 x 16 (mini typ) Standard: G.657A Złącza: SC/APC - SC/APC

102.88
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 9
Paczkomaty InPost 9
Kurier GLS 15
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg
EAN 5901878542089
Splitter optyczny jest urządzeniem, które umożliwia podział mocy optycznej sygnału wejściowego pomiędzy wyjściowe porty splittera. Świetnie sprawdza się przy doprowadzaniu sygnałów do różnych punktów równocześnie oraz przy podziale sygnału nadajników. Cechuje go jednostajna praca w zakresie pasma 1280 - 1650 nm oraz w temperaturze pracy -40°C ~ +85°C. Z obudowy splittera wyprowadzone są włókna światłowodowe jednomodowe zakończone złączami SC/APC - SC/APC. Splitter posiada wysoką niezawodność, niski współczynnik PDL, szeroki zakres pracy oraz niewielkie rozmiary. Zastosowana w nim technologia PLC zapewnia symetryczny podział mocy optycznej oraz mniejsze straty wtrąceniowe. Splitter optyczny stworzony jest z myślą o długoterminowej pracy w terenie.
Specyfikacja
Typ 1 x 16
Waga netto 0,057 kg
Opakowanie Blister
Moc obsługiwana ciągła 300 mW
Zakres pracy 1280 - 1650 nm
Tłumienie max. < 14.0 dB
Min. straty odbiciowe 50 (55) dB
Standard G.657A
Typ włókna Jednomodowy
Równomierność max. < 1.5 dB
PDL max. < 0.3 dB
Kierunkowość min. 55 dB
Typ złączy SC/APC - SC/APC
Średnica kabla 0.9 mm
Długość kabla 1.5 m
Temperatura pracy -40°C ~ +85°C
Temperatura przechowywania -40°C ~ +85°C
Zastosowanie Sieć kablowa Pasywna sieć optyczna Sieć komputerowa Sieć telewizyjna
Waga brutto 0,117 kg
Zastosowanie Sieć kablowa Pasywna sieć optyczna Sieć komputerowa Sieć telewizyjna
Standard G.657A
Typ 1 x 16
Temperatura pracy -40°C ~ +85°C
Typ włókna Jednomodowy
Średnica kabla 0.9 mm
Moc obsługiwana ciągła 300 mW
Zakres pracy 1280 - 1650 nm
Tłumienie max. < 14.0 dB
Min. straty odbiciowe 50 (55) dB
Równomierność max. < 1.5 dB
PDL max. < 0.3 dB
Kierunkowość min. 55 dB
Temperatura przechowywania -40°C ~ +85°C
Typ złączy SC/APC - SC/APC
Długość kabla 1.5 m
Opakowanie Blister
Waga netto 0,057 kg
Waga brutto 0,117 kg
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.