• Qoltec Patchcord światłowodowy SC/UPC - SC/UPC | Multimode | 50/125 | OM4 | Duplex | 10m

Symbol: 54356

Patchcord optyczny wielomodowy Złącza: SC/UPC - SC/UPC Standard: OM4 Średnica kabla: 3.0 mm Długość kabla: 10 m

34.06
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 7.9
Paczkomaty InPost 7.9
Kurier GLS 15
Dostępność Duża dostępność
EAN 5901878543567

Patchcord światłowodowy


Patchcord światłowodowy znajduje zastosowanie w sieciach takich jak LAN, WAN, CCTV oraz telefonicznych, np. w biurze, domu lub przemyśle. Okablowanie światłowodowe cechuje się odpornością na zakłócenia i przesłuchy elektromagnetyczne, niezawodnością, bezpieczeństwem pracy z racji braku iskrzenia oraz napięcia, a także dużą pojemnością informacyjną każdego poszczególnego włókna. Pod uwagę należy również wziąć fakt, że patchcord światłowodowy umożliwia przesyłanie sygnałów na duże odległości z powodu małych strat we włóknie światłowodowym, utrudnia podsłuch przesyłania danych, a także generuje niskie i wciąż obniżające się koszty.

Zaufanie potwierdzone gwarancją


Zależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania. Oferowane przez nas kable światłowodowe objęte są 24 miesięczną gwarancją obowiązującą od dnia zakupu.

Specyfikacja
Producent Qoltec
Rodzaj złączy SC/UPC - SC/UPC
Rodzaj patchcorda Wielomodowy
Typ transmisji światłowodowej Duplex
Standard włókna OM4
Typ włókna 50/125
Powłoka LSZH
Średnica kabla 3.0 mm
Długość kabla 10 m
Kolor Turkusowy
Informacje dodatkowe Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych. LSZH - zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów. Produkt indywidualnie testowany.
Opakowanie Polybag
Gwarancja 24 miesiące
Waga netto 0,1430 kg
Waga brutto 0,1530 kg
Producent Qoltec
Rodzaj złączy SC/UPC - SC/UPC
Rodzaj patchcorda Wielomodowy
Typ transmisji światłowodowej Duplex
Standard włókna OM4
Typ włókna 50/125
Powłoka LSZH
Średnica kabla 3.0 mm
Długość kabla 10 m
Kolor Turkusowy
Informacje dodatkowe Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych. LSZH - zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów. Produkt indywidualnie testowany.
Opakowanie Polybag
Waga netto 0,1430 kg
Waga brutto 0,1530 kg
Gwarancja 24 miesiące
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.