• Qoltec Patchcord światłowodowy LC/APC - LC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 5m

Symbol: 54021

Patchcord optyczny jednomodowy Złącza: LC/APC - LC/APC Standard: G652D Średnica kabla: 3.0 mm Długość kabla: 5 m

Brak towaru
25.01
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 15.99
Kurier GLS 18
Kurier GLS pobranie 25
Dostępność Brak towaru
EAN 5901878540214

Opis produktu


Patchcord światłowodowy znajduje zastosowanie w sieciach takich jak LAN, WAN, CCTV oraz telefonicznych, np. w biurze, domu lub przemyśle. Okablowanie światłowodowe cechuje się odpornością na zakłócenia i przesłuchy elektromagnetyczne, niezawodnością, bezpieczeństwem pracy z racji braku iskrzenia oraz napięcia, a także dużą pojemnością informacyjną każdego poszczególnego włókna. Pod uwagę należy również wziąć fakt, że patchcord światłowodowy umożliwia przesyłanie sygnałów na duże odległości z powodu małych strat we włóknie światłowodowym, utrudnia podsłuch przesyłania danych, a także generuje niskie i wciąż obniżające się koszty.

Schemat patchcorda


1. Kabel światłowodowy: konstrukcja ścisłej tuby ze standardem G652D z włóknem aramidowym jako wzmocnieniem, które cechuje się wysoką wytrzymałością, elastycznością, absorpcją energii, odpornością termiczną oraz lekkością, a także 3.0 mm zewnętrzna niepalna powłoka kabla (LSZH), która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów.
2. Zakończenie: złącza LC/APC - LC/APC.

Zaufanie potwierdzone gwarancją


Zależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania. Oferowane przez nas kable światłowodowe objęte są 24 miesięczną gwarancją obowiązującą od dnia zakupu.

Specyfikacja
Producent Qoltec
Rodzaj patchcorda Jednomodowy
Typ włókna 9/125
Standard włókna G652D
Rodzaj złączy LC/APC - LC/APC
Powłoka LSZH
Średnica kabla 3.0 mm
Średnica płaszcza włókna 125 µm
Średnica pola modu 9 µm
Typ transmisji światłowodowej Duplex
Tłumienność <0.3 dB</td>
Straty odbiciowe >60 dB
Element wzmacniający Włókno aramidowe
Kolor Żółty
Długość kabla 5 m
Informacje dodatkowe Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych. LSZH - zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów. Produkt indywidualnie testowany.
Opakowanie Polybag
Głębokość / Długość opakowania [mm] 210
Szerokość opakowania [mm] 20
Wysokość opakowania [mm] 255
Waga netto [kg] 0.0700
Waga brutto [kg] 0.0790
Gwarancja 24 miesiące
Producent Qoltec
Rodzaj złączy LC/APC - LC/APC
Rodzaj patchcorda Jednomodowy
Typ transmisji światłowodowej Duplex
Standard włókna G652D
Typ włókna 9/125
Średnica pola modu 9 µm
Średnica płaszcza włókna 125 µm
Powłoka LSZH
Średnica kabla 3.0 mm
Tłumienność <0.3 dB
Straty odbiciowe >60 dB
Element wzmacniający Włókno aramidowe
Długość kabla 5 m
Kolor Żółty
Informacje dodatkowe Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych. LSZH - zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów. Produkt indywidualnie testowany.
Opakowanie Polybag
Gwarancja 24 miesiące
Szerokość opakowania [mm] 20
Głębokość / Długość opakowania [mm] 210
Wysokość opakowania [mm] 255
Waga netto [kg] 0.0700
Waga brutto [kg] 0.0790
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.