• Qoltec Adapter hybrydowy LC/UPC - FC/UPC | Simplex | Singlemode

Symbol: 54149

Adapter hybrydowy służący do połączenia światłowodów jednomodowych. Złącza: LC/UPC - FC/UPC Typ: Simplex

35.36
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 15.99
Kurier GLS 18
Kurier GLS pobranie 25
Dostępność Duża dostępność
EAN 5901878541495

Opis produktu


Adapter hybrydowy służy do połączenia światłowodów jednomodowych lub wielomodowych o złączach LC/UPC - FC/UPC, które najczęściej wykorzystywane są w przełącznicach, łącząc patchcordy z pigtailami zespawanymi z kablem światłowodowym. Adaptery jednomodowe cechuje posiadanie ceramicznego elementu centrującego i jest on bardziej precyzyjnie wykonany niż adapter wielomodowy. Urządzenie może być stosowane w światłowodach o dużej prędkości transmisji danych.

Schemat światłowodu jednomodowego


Sygnał w światłowodzie jednomodowym nie rozprasza się, a strumień danych przesyła się równolegle do osi i dociera na koniec włókna w jednym modzie bez odbić. Światłowody jednomodowe są idealnym rozwiązaniem do komunikacji światłowodowej na duże odległości, ponieważ sygnał może być transmitowany bez żadnego wzmacniania nawet do 100 km.

Zaufanie potwierdzone gwarancją


Zależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania. Każde z oferowanych przez nas adaptery hybrydowe objęte są 24 miesięczną gwarancją obowiązującą od dnia zakupu.

Specyfikacja
Producent Qoltec
Typ Simplex
Typ włókna Jednomodowy
Rodzaj złączy LC/UPC - FC/UPC
Informacje dodatkowe Łatwa instalacja i obsługa adaptera. Może być stosowany w światłowodach o dużej prędkości transmisji danych.
Opakowanie Polybag
Głębokość / Długość opakowania [mm] 40
Szerokość opakowania [mm] 15
Wysokość opakowania [mm] 70
Waga brutto [kg] 0.0080
Waga netto [kg] 0.0030
Gwarancja 24 miesiące
Producent Qoltec
Typ Simplex
Rodzaj złączy LC/UPC - FC/UPC
Typ włókna Jednomodowy
Informacje dodatkowe Łatwa instalacja i obsługa adaptera. Może być stosowany w światłowodach o dużej prędkości transmisji danych.
Opakowanie Polybag
Gwarancja 24 miesiące
Szerokość opakowania [mm] 15
Głębokość / Długość opakowania [mm] 40
Wysokość opakowania [mm] 70
Waga netto [kg] 0.0030
Waga brutto [kg] 0.0080
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.