• Qoltec 12 x Pigtail światłowodowy SC/APC | Singlemode | G652D | 2m

Symbol: 54361

Zestaw 12 pigtaili optycznych jednomodowych Złącza: SC/APC Standard: G652D Długość kabla: 2 m

54.85
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 2.99
Paczkomaty InPost 2.99
Kurier GLS 15
Dostępność Duża dostępność
EAN 5901878543611

Opis produktu


Pigtail światłowodowy marki Qoltec przeznaczony jest do przyłączania w przełącznicach kabli dystrybucyjnych. Pigtail cechuje się łatwym sposobem instalacji, obsługą szybkiej sieci transmisji światłowodowej, powtarzalnością pomiarów oraz niską tłumiennością. Wykonany z tworzywa pozwalającego na pracę w szerokim zakresie temperatur.

Zaufanie potwierdzone gwarancją


Zależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania. Każde z oferowanych przez nas Pigtaile światłowodowe objęte są 24 miesięczną gwarancją obowiązującą od dnia zakupu.

Specyfikacja
Producent Qoltec
Rodzaj złączy SC/APC
Rodzaj pigtaila Jednomodowy
Standard włókna G652D
Długość kabla 2 m
Kolor Żółty, Zielony
Informacje dodatkowe Łatwa instalacja i obsługa szybkiej sieci transmisji światłowodowej.
Opakowanie Polybag
Waga brutto 0,1180 kg
Waga netto 0,0680 kg
Gwarancja 24 miesiące
Producent Qoltec
Rodzaj złączy SC/APC
Standard włókna G652D
Rodzaj pigtaila Jednomodowy
Długość kabla 2 m
Kolor Żółty, Zielony
Informacje dodatkowe Łatwa instalacja i obsługa szybkiej sieci transmisji światłowodowej.
Opakowanie Polybag
Waga netto 0,0680 kg
Waga brutto 0,1180 kg
Gwarancja 24 miesiące
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.